• Українська
  • English
В БДМУ відбулися міжнародні спортивні змагання
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
В БДМУ відбулися міжнародні спортивні змагання

В БДМУ відбулися міжнародні спортивні змагання

СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ. 30 листопада у спортивному комплексі “Олімпія” відбувся  Міжнародний футбольний турнір “Кубок дружби”. У змаганнях брали участь команди професорсько-викладацького складу Буковинського державного медичного університету, Буковинського державного фінансово-економічного університету та збірна команда вищих навчальних закладів Ботошанського повіту (Румунія).

Від імені БДМУ учасників змагань привітав завідувач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини професор Віктор Корнійович Тащук та помічник ректора з питань іміджевої політики професор Алла Степанівна Борисюк.

У складі команди нашого університету виступали: професор Зайцев В.І., професор Давиденко І.С., доцент Жуковський О., доцент Бірюк І.Г., ст., доцент Савка І.Г., викладач Мойсюк В.Д., викладач Савтюк О.В. Тренером команди та, власне, одним з ініціаторів і організаторів змагань був викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Андрієць М.М.

Попри те, що гравці команд не були професійними футболістами, змагання були надзвичайно видовищними та емоційними. Вболівальники на трибунах мали можливість насолодитися справжнім святом спорту та дружби, адже головною метою змагань було дружнє спілкування представників сусідніх країн. Гості з Румунії були приємно вражені надзвичайно теплим прийомом і з боку команд-суперниць і з боку вболівальників, які однаково завзято підтримували гарну гру всіх команд.

Ідею організації цих змагань, яку довго виношували викладачі БДМУ та БДФЕУ, підтримали відповідні профкоми та федерація футболу Чернівецької області. Завдяки такій співпраці вийшло справді чудове спортивне свято.

Сподіваємося, що ці змагання стануть ще однією гарною спортивною традицією в Буковинському державному медичному університеті.

Інформацію підготувала: Наталія Куліш, старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини

Фоторепортаж: Михайло Сваричевський

Корисно знати