• Українська
В БДМУ пройшли змагання з гирьового спорту
В БДМУ пройшли змагання з гирьового спорту

ЗМАГАННЯ. 4 грудня у спорткомплексі університету пройшли змагання відкритої першості БДМУ з гирьового спорту з нагоди Дня Збройних Сил України.

У змаганнях брали участь студенти нашого університету та студенти вищих навчальних закладів міста. Учасників змагань вітали ветерани війни в Афганістані, учасники бойових дій інших локальних конфліктів: Голова правління Всеукраїнського Громадського Об‘єднання “Ніхто, крім нас” у Чернівецькій області Юрій Ковалець, Член правління Всеукраїнського Громадського Об‘єднання “Ніхто, крім нас” у Чернівецькій області, заступник голови Ради Ветеранів Першотравневого району Чернівецької області Леонід Юрчук, голова профкому БДМУ, доцент Петро Ковальчук. Головним суддею змагань був заступник голови ФСТ “Спартак” Олександр Сімовенюк.

Спортсмени змагалися у трьох вагових категоріях і результати були наступними:

категорія до 75 кг

1. Улянівський Володимир – медичний факультет №2, 3 курс,

2.Білик Ігор – медичний факультет №2, 2 курс,

3.Кирка Вадим стоматологічний факультет, 1 курс,

категорія до 90 кг

1.Чубенко Вадим – стоматологічний факультет, 3 курс,

2. Висоцький Олександр – стоматологічний, 5 курс,

3.Киюк Юрій –медичний факультет №1, 3 курс,

категорія понад 90 кг

1.Рябой Ігор – медичний факультет №2, 6 курс,

2.Нинюк Олег – медичний факультет №2, 4курс,

3.Щегловський Іван – медичний факультет №1, 1 курс.

Ці змагання проводяться в університеті другий рік поспіль та в цьому році кількість учасників значно збільшилася та й рівень їх підготовленості, на думку суддів, якісно зріс порівняно з минулим роком. Розвиток гирьового спорту є надзвичайно важливим, адже цей вид змагань включений до програми Всеукраїнської Спартакіади серед вищих медичних навчальних закладів, і переможці змагань представлятимуть наш університет на рівні держави.

Матеріал підготувала: Наталія Куліш, старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини

Фоторепортаж: Юрій Кошурба

Корисно знати