• Українська
  • English
День народження факультету
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
День народження факультету

День народження факультету

СВЯТО ФАКУЛЬТЕТУ. 19 грудня медичний факультет №4 Буковинського державного медичного університету відсвяткував День факультету. Нагадаємо, що факультет засновано у 1994 році, наразі тут майбутню професію здобувають майже 400 студентів зі спеціальностей “Педіатрія”, “Медична психологія”, “Сестринська справа” та “Лабораторна діагностика”.

Зі святом студентів та викладачів привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який також вручив грамоти та подяки кращим викладачам та студентам факультету.

Чудову мистецько-розважальну програму підготували студенти – глядачі мали змогу насолодитися вокальним і хореографічним мистецтвом, також зал із задоволенням спостерігав за веселими мініатюрами із життя студента-медика. Присутнім надзвичайно сподобався жартівливий відеоролик “Студент медичного факультету №4”.

На завершення вечора виступила професор Таміла Сорокман, декан факультету, яка привітала всіх зі святом та висловила щиру вдячність керівництву університету, викладачам та студентам факультету за щоденну працю на благо розвитку медичного №4.

Від імені ректорату ще раз щиро вітаємо факультет із святом та бажаємо нових здобутків та перемог. 

Корисно знати