• Українська
  • English
В БДМУ пройшли змагання зі стріт-болу
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
В БДМУ пройшли змагання зі стріт-болу

В БДМУ пройшли змагання зі стріт-болу

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ. 19 грудня 2013 року у спорткомплесі БДМУ пройшли змагання зі стріт-болу (вуличний баскетбол) з нагоди свята Святого Миколая. Цей вид баскетболу, в якому команда складається з 3-х гравців і дещо спрощені правила, став надзвичайно популярним серед молоді. Організував турнір викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Павло Сайдаков.

У рамках змагань було проведено акцію “Стоп гіпертензія”: співробітники кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини роздавали глядачам, вболівальникам та спортсменам інформаційні флаєри та розповідали про профілактику розвитку гіпертонічної хвороби.

У змаганнях брали участь 6 команд: 2 команди БДМУ та 4 команди із загальноосвітніх шкіл міста. У запеклій боротьбі перемогла команда “Буковина” (ЗОШ №6), срібним призером стала команда БДМУ-1, бронзу завоювали спортсмени команди “Спартак-96” (ЗОШ №5). Такий турнір в університеті проводиться вже другий рік поспіль і, судячи з того, що кількість учасників порівняно з минулим роком збільшилася, – набуває популярності.

Студенти та школярі дружньо вболівали за учасників змагань.

Матеріал підготувала: Наталія Куліш, викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини

Корисно знати