• Українська
  • English
В БДМУ пройшли змагання з міні-футболу
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
В БДМУ пройшли змагання з міні-футболу

В БДМУ пройшли змагання з міні-футболу

ДО 70-РІЧЧЯ БДМУ. В переддень жіночого свята у спорткомплексі “Олімпія” пройшли змагання з міні-футболу серед жіночих команд з нагоди 70-річчя БДМУ. До участі у змаганнях цього року були запрошені не лише команди міста та області, а й спортсменки з сусідніх Молдови та Румунії. На жаль, зарубіжні команди не змогли приїхати до нас, але це не зіпсувало дівчатам спортивне свято і турнір пройшов яскраво та видовищно, хоча і дещо не очікувано.

Змагалися команди ЧНУ ім. Ю. Федьковича, БДФЕУ, СК “Турятка”, Чернівецького медичного коледжу БДМУ та “Ніка” БДМУ. Беззаперечним лідером змагань були команди факультету фізичного виховання ЧНУ ім. Ю.Федьковича та “Ніка” БДМУ. В підгрупі, де грали команди БДМУ та ЧНУ, всі команди зіграли між собою в нічию, а за різницею забитих і пропущених м’ячів команда медуніверситету поступилися команді ЧНУ та у фіналі грали за ІІІ місце. Власне, фінальну гру у другої команди ЧНУ збірна БДМУ виграла без особливих проблем. Перше місце виграла команда СК “Турятка”, срібло – у спортсменок ЧНУ.

Матеріал підготувала: Наталія Куліш, старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини

Корисно знати