• Українська
Легкоатлети БДМУ відзначились на обласних змаганнях
Легкоатлети БДМУ відзначились на обласних змаганнях

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ. Упродовж 23-24 квітня пройшли змагання з легкої атлетики серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. За певних причин змагання окремо серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації не проводились. Але так, як команда БДМУ напружено готувалася до змагань цілий рік, то спортсмени медичного університету виявили бажання взяти участь у цих змаганнях у спринтерських дисциплінах навіть поза конкурсом – і не даремно.

На дистанції 100 мв особистому заліку найкращий результат показав Згоранець Олександр (медичний факультет №1, 3 курс) з особистим рекордом (11,5с). на дистанції 200м переміг також наш легкоатлет Крашевський Іван (медичний факультет №2, 4 курс також з особистим рекордом (23,5с). другим на цій дистанції був Згоранець Олександр. Дуже добре виступили також Гуралечко Олександр (медичний факультет №1, 3 курс); Думнич Богдан (медичний факультет №2, 3 курс) та Бучко Віталій (медичний факультет №1, 2 курс).

Корисно знати