• Українська
  • English
В БДМУ пройшли змагання з настільного тенісу
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
В БДМУ пройшли змагання з настільного тенісу

В БДМУ пройшли змагання з настільного тенісу

ДО 70-РІЧЧЯ БДМУ. 6 травня у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання з настільного тенісу до 70-річчя БДМУ та з нагоди Міжнародного Дня боротьби за права інвалідів.

До участі у змаганнях спортивний клуб запросив дітей-інвалідів зі Спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №4 та Чернівецького навчально-реабілітаційного центру №1. у цих інтернатах відповідно навчаються дітки з неврологічними патологіями та з вадами слуху.

Юні спортсмени запекло змагалися за перемогу і за результатами були нагороджені найсильніші. Нагороджувала переможців професор Алла Борисюк, помічник ректора з іміджевої політики.

Але найголовніше було вже після нагородження. Кілька груп студентів разом з кураторами вирішили долучитися до акції та підготували для дітей подарунки (м’ячі, ракетки для настільного тенісу, настільні ігри, бадмінтон).

До акції долучилися 10 та12 групи І курсу медичного факультету №1 (куратори Слухенська Р.В. та Середницька Н.В.), 3 група ІІ курсу медичного факультету №2 (куратор Пасько Т.В), 2 група ІІ курсу “Сестринська справа” (куратор Єрохова А.А.), 3 група I курсу “Фармація” (куратор Самойленко С.В.), 1 група 2 курсу “Фармація” (куратор Слухенська О.В.), 3 група І курсу “Сестринська справа”, 3 група ІІ курсу фармацевтичний факультет, 6 група І курсу стоматологічного факультету.

Юні тенісисти щиро дякували студентам за подарунки і висловлювали бажання частіше приходити в гості до студентів університету.

Матеріал підготувала: Наталія Куліш, старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини

Корисно знати