• Українська
Свято матері
Свято матері

ВІТАННЯ. 7 травня в Буковинському державному медичному університеті  відбулося свято приурочене Дню матері. Цьогоріч до свята долучилися студенти різних факультетів, які подарували присутнім чудову мистецькі вітання у вигляді вокальних, хореографічних та інструментальних композицій. Організаторами дійства виступили співробітники палацу “Академічний” та кафедри суспільних наук та українознавства.

До всіх присутніх з вітальними словами звернулася проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій.

Студентка медичного факультету №1 Олена Клим виконала пісню “Мамина Черешня”. Маленький гість свята Артем Войціцький подарував присутнім гарну поезію. Музичною композицією продовжили вітання студенти медичного факультету №1 Ірина Лутчак та факультету №2 Вікторія Хухлей.

Представниця медичного факультету №4 спеціальність “Педіатрія” Діана Новицька прочитала поезією “Весна і мати”. Ще одна представниця цього факультету Яна Григорчук вразила присутніх авторською поезією “Матері”. Грою на роялі чарувала студентка медичного факультету №1 – Наталія Сучеван. Ольга Сливка, студентка медичного коледжу БДМУ подарувала гостям свята вокальну композицію. Поетичне вітання представили також студентка медичного факультету №1 Любов Рудницька та студент медичного факультету №4 спеціальність “Педіатрія” Денис Гетманко.

Чарували присутніх своїм співом студенти медичного факультету №2 Антон Іваніцький та Катерина Бай, а також студентки медичного факультету №1 Яніна Бовгар та Яна Таранюк.

Музичною композицією матерів привітали студенти медичного факультету №4 Іван Кривий та Олександр Мельник. І на завершення лунав чарівний спів учениці восьмого класу Новоселицького ліцею, лауреата Всеукраїнських конкурсів та фестивалів Інни Горбатюк.

ФОТОРЕПОРТАЖ: Руслан САВКА

Корисно знати