2-5 квітня 2024 року проходив ХІ Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих вчених ВІМСО 2024.

Перша пленарна сесія конгресу була насиченою та інтерактивною. Першим спікером став Dr. Zul MIRZA, консультант з медицини невідкладних станів (Лондон, Великобританія). Dr. Zul представив надзвичайно цікаву лекцію на тему: «Management of cardiac arrest».

Далі в програмі конгресу були не менш захопливі та прогресивні лекції. Генеральний директор та засновник «BrainAlive» (Канпур, Індія) Gaurav DUBEY поділився власними напрацюваннями в галузі нейрореабілітації. Олександр ПОЛІЩУК, к.мед.н., доцент закладу вищої освіти кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації, спортивної медицини закладу вищої освіти БДМУ; керівник медико-психологічного центру БДМУ зі своїми колегами: Вікторією ОСИПЕНКО, к. пед. н., доцентом закладу вищої освіти кафедри психології та філософії; практичним психологом Медико-психологічного центру, Матвієм ДАРІЙЧУКОМ, викладачем закладу вищої освіти кафедри психології та філософії; практичним психологом Медико-психологічного центру, МИКИТОЮ ГЛУЩЕНКОМ, викладачем закладу вищої освіти кафедри психології та філософії; практичним психологом Медико-психологічного центру, представили надзвичайно актуальний в умовах сьогодення інтерактив на тему: «Піраміда послуг з психічного здоров’я ВООЗ. Імплементація інтервенцій ВООЗ: «mhGAP», «Важливі навички в період стресу», «Самодопомога», «Управління проблемами».

Після розпочали роботу 11 секційних засідань: 8 офлайн, 2 онлайн і 1 постерна. Поважне журі заслухало наукові доробки учасників конгресу та визначило переможців. Наприкінці засідання найактивніші та найкреативніші доповідачі отримали дипломи «За кращу наукову дискусію», «За актуальне наукове дослідження» та «За кращу презентацію».

Перший день конгресу завершився екскурсіями вечірніми Чернівцями: з паном Ярком для гостей українською мовою, а для іноземних учасників – англійською.

3 та 4 квітня у рамках проведення BIMCO 2024 відбулися 43 клінічні воркшопи. Базами для їх проведення були Симуляційний центр БДМУ, клінічні бази кафедр та приватні медичні центри м. Чернівці. Були представлені різні напрямки клінічної медицини: акушерство та гінекологія, хірургія, терапія, педіатрія, реабілітація, стоматологія та фармація. Учасники конгресу із захопленням вчилися базовим навичкам невідкладної допомоги, відпрацьовували на тренажерах різноманітні маніпуляції, готували лікувальні бальзами, відновлювали анатомічну форму зубів. Завдяки професіоналізму спікерів англомовні учасники конгресу мали змогу взяти участь у всіх заходах програми.

Клінічні воркшопи чергувалися з надихаючими офлайн та онлайн лекціями.

У персональному кабінеті для онлайн учасників була проведена пряма трансляція окремих воркшопів та лекцій.