• Українська
  • English
В БДМУ підведено підсумки спортивного року
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
В БДМУ підведено підсумки спортивного року

В БДМУ підведено підсумки спортивного року

ДО 70-РІЧЧЯ БДМУ. 27 травня у Буковинському державному медичному університеті урочисто вітали кращих спортсменів за підсумками навчального року.

Професор Тарас Бойчук, ректор університету привітав спортсменів з успішним завершенням спортивного року, відзначив, що цього року студенти гідно представили університет на змаганнях різного рівня, зокрема: 12 студентів стали переможцями, двоє – срібними призерами міжнародних змагань, а також 22 переможці та 82 призери обласних змагань серед студентів.

На свято до спортсменів завітали голова профспілкового комітету університету доцент Петро Ковальчук, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання доцент Ніна Зорій, помічник ректора з питань іміджевої політики професор Алла Борисюк, завідувач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини професор Віктор Тащук, декани факультетів та їх заступники, головні куратори.

На святі були нагороджені переможці Традиційної Спартакіади БДМУ, яка цього року була приурочена 70-річчю університету.

Завершилася церемонія нагородження солодким частуванням величезним тортом із зображенням спортивної символіки, який із задоволенням куштували всі присутні на святі. Свято закінчилося, але ще не закінчили сезон наші футбольна та баскетбольна команди. Готуються до стартів у червні і легкоатлети БДМУ. Тож від імені ректорату бажаємо їм перемог. І сподіваємося, що наступний рік стане для всіх спортсменів університету ще успішнішим.

Корисно знати