• Українська
В БДМУ пройшов Міжнародний турнір з айкідо
В БДМУ пройшов Міжнародний турнір з айкідо

АЙКІДО. Упродовж 30 травня – 1 червня у спорткомплексі БДМУ проходив Міжнародний турнір з айкідо. В програму семінару були включені змагання Відкритої першості БДМУ з айкідо з міжнародною участю. Такий турнір проводиться в університеті вже втретє і географія та чисельність учасників значно розширилася порівняно з минулим роком. Учасникам змагань були студенти БДМУ, Коломийської філіїі Прикарпатського університету, студенти з УЖНУ та Словакії (Кошіце).

Переможці змагань

Відрадно, що студенти БДМУ виступили у цих змаганнях дуже успішно. Переможцем турніру серед чоловіків став студент ІІ курсу медичного факультету №1 Грабовський Артур, срібло дісталося студенту IV курсу медичного факультету №2 Черпаку Олександру.

Серед дівчат: перше місце зайняла студентка III курсу Гуріна Ірина, друге місце – cтудентка cтоматологічного факультету III курсу Бричка Анастасія.

Корисно знати