Зустріч Ради студентського самоврядування при МОЗ

За підтримки Міністерства охорони здоров’я України 2-5 липня на базі навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина» Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відбулося засідання Ради студентського самоврядування при Міністерстві охорони здоров’я України. У ньому взяли участь 11 студентів з медичних університетів України. Буковинський державний медичний університет представила Голова Студентської Ради Анна Рибарчук.

Програма заходу складалася з низки тренінгів із розвитку управлінських навичок для представників органів студентського самоврядування вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладів. Підсумком зустрічі Ради стало визначення основних напрямків подальшої роботи: «Medex» – багатовекторний комунікативний майданчик; «Medskills» – форум практичного вдосконалення; «Medinfosphere» – національне мультимедійне медичне поле; «Medspase» – студентські медичні форуми; «Medintegrative» – глобальна мультимедійна медична бібліотека.

Як зазначає Анна Рибарчук

« Зустріч пройшла на одному диханні. Ми обговорювали багато нагальних питань, шукали конструктивні шляхи їх вирішення. У цьому дуже допомогли тренінги та спеціальні заняття . Результатом нашої роботи стали цілком реалістичні проекти. За підтримки Міністерства охорони здоров’я України та адміністрацій ВНЗ вони можуть бути реалізовані. Адже у нас усіх одна мета – якісне та доступне навчання, яке забезпечить високий рівень кваліфікації лікарів-практиків» – ділиться своїми враженнями Анна Рибарчук.