• Українська
Чемпіонат зі спортивного орієнтування
Чемпіонат зі спортивного орієнтування

25-26 жовтня відбувся чемпіонат Чернівецької області зі спортивного орієнтування “Парки Буковини». У змаганнях брали участь біля 30-ти команд та більше 300 учасників різних вікових груп.

Перший день змагань став успішним для лідера нашої команди Оробець Антоніни (студентки 2 курсу коледжу БДМУ спеціальності «Сестринська справа» 1 гр.), яка у категорії «Ж-18» здобула срібну нагороду. Другий день змагань  Антоніна покращила свої результати здобувши титул чемпіонки області на іншій дистанції.

Наша збірна дебютувала у цих змаганнях, тому, крім лідера, ніхто не міг розраховувати на медальний результат на турнірі такого рівня. Тому головним завданням для них було здобуття досвіду. У складі команди виступали:

Голуб Анастасія (1 курс, медичний факультет №2, 27 гр), Глушко Богдан (1 курс, медичний факультет №4, спеціальність «Педіатрія», 3 група), Баліцький Юрій (2 курс, медичний факультет №1, 1 група), Кульчицький Зіновій та Скучинський Олександр (1 курс, медичний факультет №2, 31 група), Мендерецький Андрій (1 курс, медичний факультет №1, 14 група).

Корисно знати