• Українська
  • English
Студенти організували свято для юних пацієнтів ендокринологічного відділення дитячої лікарні
Share on telegram

У День Святого Миколая співробітники кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ разом зі студентами 18 групи 4 курсу (куратор – доцент Лариса Павлович ), 22 групи 4 курсу (куратор – доцент Наталія Каспрук), 42 групи 4 курсу (куратор – доцент Олена Оленович) та студентами 46 групи 6 курсу, у рамках благодійної акції, відвідали Обласну дитячу клінічну лікарню.

Пацієнти отримали від студентів подарунки. Майбутні лікарі радо вітали дітей зі святом, дарували своє тепло та увагу.

Корисно знати