Презентували Студентську раду Буковини

19 березня у приміщенні сесійної зали Чернівецької міської ради відбулася презентація молодіжного об’єднання «Студентська рада Буковини».

Від Буковинського державного медичного університету були присутні голова Студентської Ради Анна Рибарчук, активісти студентського самоврядування Олександра Стойка, Сергій Говорнян, Назарій Карнась і проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій. У презентації також взяли участь міський голова Олексій Каспрук, представники обласних органів влади, керівники ВНЗ області.

Ніна Зорій у своєму виступі підкреслила вагому роль студентського самоврядування у формуванні лідерів майбутньої еліти України.

Під час засідання були представлені основні напрями, структура та план роботи організації.

Метою об’єднання є співпраця органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів Чернівецької області. До складу громадської організації увійшли голови та члени студентських рад Буковинського державного медичного університету, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Буковинського університету, Чернівецького факультету НТУ ХПІ, Чернівецького медичного коледжу БДМУ, Педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича, Чернівецького транспортного коледжу, Чернівецької філії ТзОВ Медичний коледж «Монада», Коледжу ЧНУ, Ю. Федьковича, Чернівецького коледжу Львівського національного аграрного університету, Чернівецького індустріального коледжу, Вашківецького медичного коледжу БДМУ, Сторожинецького лісового коледжу, Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка, Новоселицького медичного коледжу БДМУ.