English Speaking Club продовжив роботу

На кафедрі іноземних мов 31 березня відбулось чергове засідання English Speaking Club.

Учасники клубу представили презентації та доповіді про видатних діячів культури, мистецтва та літератури, чия професія – медицина. Студенти медичних факультетів № 1 та № 2, стоматологічного факультету Роман Рак, Василь Дудар, Юлія Кисиличак, Анастасія Хмара та Ірина Батіг ознайомили присутніх з професійною та творчою діяльністю психоаналітика Зігмунда Фрейда та його впливом на літературу; композитора Володимира Івасюка, випускника Чернівецького медичного інституту, чиї пісні стали класикою української музичної культури; важкими роками випробовування по радянських таборах та незламним духом Остапа Вишні; лікаря та сучасного автора медичного трилера американця Роберта Браяна Кука та Йосипа Ельгісера, колишнього випускника ЧМІ, музиканта, піаніста, композитора, володаря Золотої Медалі ЮНЕСКО. Присутні студенти-іноземці з цікавістю слухали своїх колег, задавали питання, жваво обговорювали почуте. Особливу зацікавленість викликала творчість Роберта Кука, який у своїх романах (багато з яких визнані найкращими бестселерами та екранізовані) торкається таких важливих проблем як трансплантація органів, стовбурові клітини, питань медичної етики.

Наступне засідання English Speaking Club планується провести у суботу 25 квітня. Запрошуються наші друзі з Національного медичного університету ім. Богомольця, Івано-Франківського медичного університету, та інших вузів. Усі питання щодо участі в засіданні клубу вирішує оргкомітет на кафедрі іноземних мов. Запрошуємо всіх бажаючих!