• Українська
  • English
Студент БДМУ став переможцем змагань з бігу «Cross Hill»
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Студент БДМУ став переможцем змагань з бігу «Cross Hill»

Студент БДМУ став переможцем змагань з бігу «Cross Hill»

24 травня у нашому місті відбулася знакова спортивна і одночасно благодійна подія Півмарафон «Сross_hill» Чернівці 2015.

Відомий у Європі марафонський рух нарешті дійшов і до Чернівців. Тепер наше місто долучилося до провідних європейських міст, жителі яких демонструють своє прагнення до здорового способу життя та занять спортом.

Учасники півмарафону змагалися на дистанціях 2км,5 км,10 км та 21 км. Кожен міг обрати собі дистанцію до снаги.

Надзвичайно приємно, що не залишилися поза цією подією студенти та співробітники Буковинського державного медичного університету. Дистанцію 5 км успішно подолав доцент кафедри сімейної медицини Іващук Сергій Іванович, а студентки 1 курсу Вовк Олеся та Рудяк Яна пробігли 2 км.

На більш серйозну дистанцію – 10 км– вийшов студент 2 курсу медичного факультету №2 Соха Роман. Всю дистанцію Роман був у числі лідерів, на фінішну пряму він вийшов зі значним відривом і навіть не поспішав. А позаду його стрімко наздоганяв інший учасник. Оскільки Роман був у навушниках, то він не чув цього наближення. За мить до торкання фінішної стрічки суперник Романа випередив його. Вболівальники вже поздоровляли спорстмена зі срібною нагородою, коли прийшло повідомлення, що фініш фіксувала спеціальна електронна рамка, яка була розташована перед фінішною стрічкою, і цю лінію Роман Соха перетнув першим. Отож вітаємо Романа із заслуженою перемогою у такому престижному старті!

Корисно знати