Викладачі БДМУ взяли участь у міжнародній конференції у Словаччині

27-30 травня у місті Братислава (Словацька Республіка) відбулась 50 травнева судово-медична конференція з міжнародною участю

разом із сьомим Міжнародним симпозіумом Східної асоціації судової медицини (50 majova sudnolekarska konferencia s medzinarodnou ucastou a 7th International Symposium of Legal Medicine Osteuropaverein).

Під час конференції було представлено більше 50 доповідей науковців-судових медиків з Німеччини, Швейцарії, Австрії, Італії, Словаччини, Чехії, Молдавії.

До складу делегації України увішли співробітники кафедри судової медицини та медичного правознавства БДМУ: к.мед.н., доц. Ванчуляк О.Я. та к.мед.н., ас. Павлюкович О.В.. Науковці університету презентували новітні лазерні методики та можливості їх застосування в різних сферах медицини та представили передові напрацювання власної кафедри, виступивши з доповідями «Modern prospective forensic methods for diagnosis of ischemic damage of the human myocardium» (Ванчуляк О.Я.) та «Spectral change of the degree of depolarization of lazar radiation scattered by the hepatic tissue to diagnose the prescription of death coming» (Павлюкович О.В.).

Курт Трубнер (Kurt Trubner) – президент Східної асоціації судової медицини – високо оцінив роботи, наголосивши, що новітні числові характеристики, отримані методами лазерної поляриметрії, відкривають нові горизонти у судово-медичних дослідженнях.

Робота форуму проходила в атмосфері обміну досвідом та дружнього спілкування.