• Українська
Студенти БДМУ здобули срібло і бронзу на Чемпіонаті з рогейну
Студенти БДМУ здобули срібло і бронзу на Чемпіонаті з рогейну

Збірна команда зі спортивного орієнтування БДМУ 19 вересня взяла участь у Чемпіонаті України з екстремального спортивного орієнтування (рогейну).

Минулого року ми успішно дебютували на змаганнях такого високого рівня університетською командою. Цього року також маємо вагомі результати.

Оробець Антоніна ( медичний факультет №2, 1 курс, 28 група) стала срібним призером Чемпіонату України у віковій категорії 18 років. Її колега Кельмис Юлія (медичний факультет №1, 2 курс, 23 група) з таким самим результатом виступила у віковій категорії 20 років. Бронзу Чемпіонату у віковій категорії 20 років виборола Голуб Анастасія (медичний факультет №2, 2 курс, 27 група).

Дуже вдало, хоча і не стали призерами, виступали у складі команди Орошан Тетяна (коледж БДМУ, спеціальність «Фармація» на основі базової загальної середньої освіти , 3 курс, 2 група) та Скучинський Олександр (медичний факультет №1, 2 курс, 31 група). Вітаємо наших переможців та їх тренерів – викладача кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Самойленко Світлану В‘ячеславівну та керівника фізичного виховання коледжу БДМУ Ібрагімова Еміля Бсировича.

Корисно знати