У Чернівцях обговорили питання молодіжної політики

24 вересня у Чернівецькій ОДА відбулося засідання координаційної ради з питань молодіжної політики,

під час якого були обговорені основні напрямки діяльності у сфері молодіжної політики області.

Представниками від Буковинського державного медичного університету були колишній голова Студентської Ради університету та Студентського Парламенту Буковини, регіональний координатор ВБФ «Серце до Серця», член іміджевої групи університету, асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Віталій Смандич і депутат студентського Парламенту України, голова інформаційно-правового відділу Студентської Ради БДМУ, координатор інформаційно-аналітичного сектору Ради СНТ, член Студентської Ради Буковини, студент медичного факультету №1 Сергій Говорнян.

Під час засідання було поінформовано про концепцію національно-патріотичного виховання молоді в Чернівецькій області на 2016-2017 роки. Концепція визначає нову стратегію цілеспрямованого і ефективного процесу виховання представників громадянського суспільства, громадянина-патріота України. Метою реалізації комплексу заходів є формування психологічної та фізичної готовності молоді до виконання громадського та конституційного обов’язку що захисту національних інтересів та незалежності держави, утвердження об’єктивної ролі Збройних Сил України, виховання правової культури молоді, організація та проведення заходів, спрямованих на вшанування Героїв України тощо.

На засіданні обговорили шляхи реалізації важливих для молоді проектів, зокрема проведення Буковинського форуму студентської молоді (15-16 жовтня в ГТК „Карпати” с. Мигово) та ярмарки вакансій (21 жовтня в Horizont Business Hub).

A A A A A A A A  Також студентський мер міста Чернівці Олег Ткач підбив підсумки проведення міжнародної програми „Студентська республіка-2015”.