• Українська
Студенти БДМУ отримали призові місця у змаганнях з пауерліфтингу
Студенти БДМУ отримали призові місця у змаганнях з пауерліфтингу

17-18 жовтня спорткомплекс БДМУ приймав змагання Чемпіонат Чернівецької області з класичного пауерліфтингу серед усіх вікових груп.

Вже традиційно студенти нашого університету взяли участь у змаганнях та вибороли перші місця.

Особливо варто відзначити студента 6-го кусу 28-ї групи медичного факультету №2 Острижнюка Артема, який переміг у категорії до 83 кгі виконав норматив кандидата в майстри спорту, зібравши 535 кгу сумі трибоства, та студента 5-го курсу 1-ї групи медичного факультету №4 (спеціальність «Медична психологія») Німця Дмитра, який виборов перше місце у ваговій категорії до 120 кгі також виконав норматив кандидата в майстри спорту, зібравши 602,5 кгу сумі триборства. Привітаймо хлопців з цим досягненням!

Корисно знати