Рухаючись вперед, ми згадуємо наших вчителів
ми згадуємо наших вчителів

Рухаючись вперед, ми згадуємо наших вчителів

Сучасне сьогодення – це, по суті, світ наукових досягнень і розвитку технологій

не тільки конкретного навчального закладу, міста чи країни, а всього світу. В результаті наукового звершення кожного взятого навчального закладу формується рівень цивілізації людства. У таких умовах економічне зростання кожного члена наукової спільноти прямо пропорційно залежить від розвитку науки і техніки в цілому.
Цими днями в усьому світі відзначають Всесвітній день науки (World Science Day), або, більш офіційно, – Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development). Його мета полягає у відновленні національних та міжнародних зобов’язань в галузі науки за мир і розвиток, а також намірах підкреслити відповідальне використання науки на благо суспільства. У стінах ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» відзначається тиждень науки. З цією метою для студентів 4 курсу 2 групи стоматологічного факультету асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Смандич Віталій Степанович провів семінар про необхідність бути поінформованим із новими можливостями для студентів, про важливість науки. Обговорені шляхи ліквідації розриву між наукою і суспільством. Студентів було ознайомлено з фундаторами наукових галузей в БДМУ, розказані наукові традиції студентства. Також всі разом ознайомились з історією розвитку нашого університету, кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб. Спільно вирішили і надалі популяризувати досягнення фундаторів медичної науки БДМУ, та залучати молодь до світу науки.