Відбулася конференція «Тактика ведення хворого з миготливою аритмією»

З нагоди Всесвітнього дня науки кафедра внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини

разом з Асоціацією аритмологів України та Робочою групою з порушень ритму серця Асоціації кардіологів України, ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска» НАМН України та Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА провели республіканську конференцію «Тактика ведення хворого з миготливою аритмією».

З вітальним словом виступили проректор з лікувальної роботи, проф. Іфтодій Андрій Григорович та обласний позаштатний кардіолог, к.мед.н. Маковійчук Ірина Омелянівна. Модераторами конференції виступили проф. Сичов Олег Сергійович (Київ) та проф. Тащук Віктор Корнійович (Чернівці). Під час конференції були прочитані лекції провідних спеціалістів з питань клінічної аритмології, обговорені питання діагностики, лікування та попередження ускладнень фібриляції та тріпотіння передсердь з урахуванням останніх рекомендацій Європейського товариства кардіологів. У конференції взяли участь близько 200 лікарів-кардіологів, лікарів загальної практики-сімейної медицини, лікарів невідкладних станів, для них прочитали лекції провідні спеціалісти з усієї України проф. Сичов Олег Сергійович (Київ), проф. Тащук Віктор Корнійович (Чернівці) д.м.н. Іркін Олег Ігоревич (Київ), ст.н.с. Романова Олена Миколаївна (Київ), д.м.н. Ханюков Олексій Олександрович (Дніпропетровськ), Зав. лаб. Лизогуб Сергій Володимирович, д.м.н. Кожухов Сергій Миколайович (Київ). У цілому слухачі отримали вичерпну інформацію щодо сучасного стану кардіології в Україні та Європейському Союзі, найбільш перспективних методик лікування та профілактики серцево-судинних захворювань, цінні практичні рекомендації щодо ведення хворих та запобіганню ускладнень.