Співробітники кафедри психології взяли участь у міжнародній конференції

20 листопада у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича

пройшла IХ Міжнародна наукова конференція студентів та молодих науковців «Актуальні проблеми зовнішньої політики України», до організації якої долучилась і кафедра психології та соціології БДМУ. Зокрема, викладач Павлюк О.І. була модератором секції «Права людини в країні та світі», де активно обговорювались проблеми захисту прав людей, постраждалих унаслідок війни. Особливу увагу учасники конференції звернули на недостатній захист прав дітей, враховуючи військовий конфлікт на Донбасі, та обговорили можливість формування механізму дотримання прав людини в Україні на моделі Республіки Польща.

Обговорити актуальні проблеми та подискутувати на тему зовнішньої політики нашої держави приїхали науковці з Чорноморського державного університету ім. П. Могили, Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Львівського національного університету ім. Івана Франка, Дипломатичної Академії України при МЗС України та інших вузів України. Конференцію відвідали також науковці з Данії, Франції, Польщі, Туреччини та Румунії.

Учасники мали змогу презентувати свої доповіді в одній з п’яти секцій: «Дипломатична служба України на міжнародній арені: здобутки та проблеми. Видатні постаті дипломатичної служби», «Актуальні проблеми міждержавних відносин», «Стосунки України з державами-сусідами», «Співпраця України з міжнародними організаціями», «Права людини в Україні та світі».