Команда БДМУ перемогла у благодійному турнірі з міні-футболу

Напередодні Дня святого Миколая та новорічно-різдвяних свят

був проведений благодійний турнір з міні-футболу в Чернівецькій загальноосвітній школі №27.
У ньому взяли участь команди ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня», Центр екстреної медичної допомоги та цивільного захисту населення, ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги-Університетська лікарня» та команди викладачів Буковинського державного медичного університету спільно з КМУ «Міська дитяча клінічна лікарня».
Попередньо було оголошено, що турнір має благодійну мету, тобто, пропагуючи здоровий спосіб життя, всі учасники зібрали оргвнесок, щоб придбати ліки для військових у зоні АТО.

У результаті запеклої спортивної боротьби, до кінця ніхто не міг прогнозувати хід ігор, але по забитих м’ячах було визначено переможців.
         Результати змагань:
1 місце: команда викладачів Буковинського державного медичного університету спільно з КМУ «Міська дитяча клінічна лікарня»;
2 місце: Центр екстреної медичної допомоги та цивільного захисту населення;
3 місце: ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»;
4 місце: ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги-Університетська лікарня».

Команду викладачів БДМУ та МДКЛ представляли:
1. Хащук Василь – асистент кафедри дитячої хірургії та отоларингології (капітан команди);
2. Смандич Віталій – асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб;
3. Андрієць Микола – старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини;
4. Унгурян Андрій – асистент кафедри дитячої хірургії та отоларингології;
5. Савтюк Олександр – викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини;
6. Мойсюк Сергій – асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб;
7. Мажар Вадим – лікар-паталогоанатом.

8. Білокопитний Василь – лікар-дитячий хірург.

Вітаємо команду переможців!