Випускники “Школи лідерів” отримали сертифікати
Випускники "Школи лідерів" отримали сертифікати

Випускники “Школи лідерів” отримали сертифікати

9 грудня відбулося восьме засідання Студентської ради БДМУ,

присвячене завершенню студентського навчально-практичного проекту “Школа лідерів”.

Вітальним словом засідання розпочав ректор університету Тарас Бойчук та урочисто провів церемонію вручення випускних сертифікатів молодим лідерам і подяк за активну участь у проведенні та сприяння в організації: проректору з науково-педагогічної роботи та виховання Ніні  Зорій, Голові Студентської ради Віктору Романчуку, завідувачу кафедри психології та соціології Аллі Борисюк, керівнику Медико-психологічного центру Олександру Поліщуку, викладачу кафедри психології та соціології, психологу-консультанту Медико-психологічного центру Вікторії Осипенко, а також координаторам проекту, студенткам медичного факультету № 2 Яні Рудяк та Юлії Паранюк.

Студентський навчально-практичний проект «Школа лідерів» тривав протягом  року (жовтень 2014р. – листопад 2015р.) і складався з 34 зустрічей, де студенти-слухачі «Школи лідерів» мали можливість послідовно ознайомлюватись з соціально-психологічним змістом влади, поняттям авторитету, проблемами ефективності групової діяльності і згуртованості групи, індивідуальними чинниками ефективного керування групою, процесом прийняття групового рішення, груповими конфліктами і механізмами прийняття рішення, основами правознавства, особливостями діяльності центральних державних органів та місцевого самоврядування, розподілом ресурсу державної влади та органів студентського самоврядування,  PR-технологіями.

Випускники “Школи  лідерів” представили на обговорення Студентської Ради практичні проекти як кінцевий продукт свого навчання, спрямовані на розвиток та вдосконалення системи органів студентського самоврядування та дозвілля студентів БДМУ: “Студентське наставництво”, орієнтоване на оптимізацію соціально-психологічної адаптації студентів-першокурсників за допомогою студентів-старшокурсників, за принципом горизонтальної взаємодії студент-студенту; організація “Центру навчання першої невідкладної допомоги”, спрямованого на підготовку студентів БДМУ як інструкторів з навчання по наданню першої невідкладної допомоги; організація “Альтернативного центру навчання” як полікомплексної структури , вільного простору студентів БДМУ, інтернів та лікарів, база для особистого та професійного розвитку студента-медика; за аналогією концепції бібліотеки-кампусу університетів Європи та Америки.

Наприкінці засідання Студентської ради відбулося обговорення та затвердження положення про навчально-практичний проект “Школа лідерів” Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».