В університеті відбулося засідання Вченої ради

25 лютого у БДМУ відбулося чергове засідання Вченої ради.

На початку засідання ректором Тарасом Бойчуком урочисто було вручено вітальні адреси ювілярам, атестати, дипломи, грамоти і патенти співробітникам університету.

Першим питанням було обрання голови Вченої ради. Шляхом таємного голосування головою Вченої ради обрано ректора університету Тараса Бойчука.

З інформацією про підготовку лікарів на циклах удосконалення у 2015 році виступив декан факультету післядипломної освіти Валерій Пашковський. Проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Олександр Іващук прозвітував про міжнародну діяльність університету та набір на навчання іноземних громадян у 2015 році.

Про впровадження нових методів діагностики та лікування в практику охорони здоров’я доповів доцент кафедри анестезіології та реаніматології Сергій Акентьєв. Зі звітом про фінансову діяльність університету за 2015 рік виступила головний бухгалтер Алла Остафійчук.

Вченою радою розглянуті матеріали засідань наукової та Центральної методичної комісій. Під час засідання затверджено кошторис Студентської ради Буковинського державного медичного університету на 2016 рік. Також було підтримано висунення кандидатури ректора Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, Заслуженого працівника Вищої школи України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, чл.-кор. НАМН України, професора, д. фарм. н. Бориса Зіменковського кандидатом на заміщення вакансії дійсного члена (академіка) НАМН України за спеціальністю «Фармацевтична хімія, синтез нових біологічно активних речовин»; кандидатури завідувача кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України», чл.-кор. НАМН України, д.мед.н., професора Михайла Андрейчина кандидатом на заміщення вакансії дійсного члена (академіка) НАМН України за спеціальністю «Військова епідеміологія, інфекційні хвороби»; кандидатури завідувача кафедри гігієни праці і професійних хвороб Національного медичного університету імені О.О. Богомольця чл.-кор. НАМН України, Заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України, д.мед.н., професора Олександра Яворовського кандидатом на заміщення вакансії дійсного члена (академіка) НАМН України за спеціальністю «Токсикологія, хімічна безпека»; кандидатури директора ДП УКРНДІ МТ МОЗ України д.мед.н., професора, Заслуженого діяча науки і техніки України Анатолія Гоженка кандидатом на заміщення  вакансії член-кореспондента НАМН України за спеціальністю «Екологічно та виробничо обумовлені захворювання»; кандидатури директора ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова» НАМН України д.мед.н., професора Олександра Усенка кандидатом на заміщення вакансії член-кореспондента НАМН України за спеціальністю «Загальна та невідкладна хірургія»; кандидатури директора ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. Зайцева НАМН України» д.мед.н., професора Валерія Бойка кандидатом на заміщення вакансії член-кореспондента НАМН України за спеціальністю «Загальна та невідкладна хірургія»; кандидатури першого проректора з науково-педагогічної роботи ДЗ «ЗМАПО МОЗ України» д.мед.н., професора Сергія Шаповала кандидатом на заміщення вакансії член-кореспондента НАМН України за спеціальністю «Загальна та невідкладна хірургія»; кандидатури заступника директора з перинатальної медицини ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України» д.мед.н., професора Тетяни Знаменської кандидатом на заміщення вакансії член-кореспондента НАМН України за спеціальністю «Неонатологія»; кандидатури заступника директора з наукової роботи ДУ «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України» д.мед.н., професора Заслуженого лікаря України, лауреата Державної премії в галузі науки і техніки Сергія Гур’єва кандидатом на заміщення вакансії член-кореспондента НАМН України за спеціальністю «Медицина невідкладних станів»; кандидатури завідувача кафедри травматології та ортопедії ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» чл.-кор. НАМН України, Заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України, д.мед.н., професора Олександра Лоскутова кандидатом на заміщення вакансії дійсного члена (академіка) НАМН України за спеціальністю «Травматологія та ортопедія»; кандидатури завідувача кафедри загальної гігієни ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України», лауреата Державної премії України, д.мед.н., професора Елеонори Білецької кандидатом на заміщення  вакансії член-кореспондента НАМН України за спеціальністю «Екологічно та виробничо обумовлені захворювання».

Вченою радою висунуто кандидатуру професора Олександра Волошина до обрання на вакантну посаду академіка АНВШ України (відділення фундаментальних проблем медицини).