• Українська
Команда БДМУ з міні-футболу перемогла у змаганнях
Команда БДМУ з міні-футболу перемогла у змаганнях

У переддень жіночого свята у спорткомплексі «Олімпія»

пройшли змагання з міні-футболу серед жіночих команд. Цей турнір вже четвертий рік поспіль організовує Спортивний клуб БДМУ. Цього року у турнірі брали участь команди Вашківецького медичного коледжу БДМУ, ФК «Турятка» с. Волока, ЗОШ № 39 та БДМУ.

Наші дівчата беззаперечно були найсильнішими. Вони перемогли суперниць з рахунками у відповідних іграх: 6:0; 4:0; 2:0. Проте команди-суперниці не засмучувалися, адже це були команди, які отримали безцінний змагальний досвід із сильним суперником.

Нагороджувала переможців та призерів помічник ректора БДМУ з іміджевої політики професор Борисюк Алла Степанівна, яка привітала дівчат з майбутнім жіночим святом та побажала успіхів у спорті.

Вітаємо наших футболісток з успішним стартом змагального сезону, який продовжиться вже за кілька днів на обласному Чемпіонаті серед студентських команд та завершиться у травні великим турніром до Дня Матері.

Корисно знати