Студенти БДМУ серед переможців конкурсу студентських наукових робіт

16-18 березня 2016 року на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт. На конкурс було заявлено 136 робіт із 67 вишів з 20 областей України за різними науковими напрямками:

–          захист повітряного та водного середовища,

–          поводження з відходами,

–          розвиток екобезпечних технологій,

–          оцінка екологічної безпеки,

–          управління екологічною безпекою,

–          використання геоінформаційних технологій в екології,

–          дослідження забруднення грунтів,

–          дослідження рекреаційного потенціалу,

–          технології отримання альтернативних палив,

–          соціологічні аспекти екології,

–          моделювання в екології та ін.

Для участі у фінальному етапі конкурсу відбірковою комісією було визначено 90 робіт. До складу журі входили 25 представників з 21 ВНЗ України. БДМУ в журі представляв д.б.н., проф., проф. кафедри гігієни та екології Масікевич Ю.Г.

Конкурс проходив у конструктивній творчій атмосфері. 18 березня відбулося творче обговорення результатів конкурсу за участю провідних науковців України в галузі екології. Конкурсний процес був органічно поєднаний із культурною-просвітницькою програмою, що включала екскурсію культурно-історичними пам’ятками Полтави та місцями історико-патріотичної слави. Для проживання учасників науково-практичної конференції конкурсу було заброньовано номери з усіма зручностями в готелі «Турист» з мальовничими видами на річку Ворскла.

Рішенням журі конкурсу наукова робота студентів БДМУ Василя Липки та Катерини Власик «Експериментальтна модель вивчення індивідуальної схильності до формування екологічно детермінованої патології спричиненої нітратним забрудненням питної води» ( науковий керівник – к.мед.н., ст. викл. кафедри гігієни та екології Кушнір О.В.) удостоєна Диплому ІІ ступеня МОН України.

Вітаємо переможців! Бажаємо творчого натхнення та нових досягнень!