Цікаве дозвілля без зайвих коштів

Де і як можна організувати цікаве дозвілля молоді, не витрачаючи зайвих грошів?

Корисною інформацією діляться студенти 1-го курсу 2-ї групи 4 медичного факультету та їх куратор пані Віта Анцупова. У історичному центрі міста на вул. Ольги Кобилянської розташована Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Івасюка. Вперше майбутні педіатри дізналися про бібліотеку під час відвідування книжкової виставки «Заповіти Кобзаря звучать крізь століття». Студентів забажали більш дізнатися про підрозділи та можливості сучасної бібліотеки. Екскурсію-знайомство люб’язно провела співробітник відділу наукової інформації та бібліографії, лауреат обласної літературно-мистецької премії ім. С. Воробкевича Олександра Олександрівна Гаврилюк. Пані Олександра розповіла, що крім стандартних послуг в бібліотеці влаштовуються етновечірки, розважально-інтелектуальні ігри, організовуються творчі зустрічі з цікавими людьми, відбуваються презентації нових творів, проводяться різноманітні виставки, семінари, форуми, симпозіуми, тренінги, навіть існує захід «Ніч у бібліотеці». На базі відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів існує клуб «Docudays», працює мінікінотеар де кожен бажаючий може ознайомитися з сучасним авторським документальним кіно. У відділі краєзнавства діє поетичний клуб «Дебют-читання», студенти мали можливість познайомитися з «душою» клубу, його засновницею, лауреатом обласної літературно-мистецької премії ім. С. Воробкевича Ольгою Дмитріївною Серебріян. З цікавою літературою, яка може задовольнити самих вибагливих майстринь з рукоділля ознайомила працівниця відділу документів з економічних, технічних та природничих наук. У відділі мистецтв майбутні лікарі подивилися виставку картин сучасної художниці Крістіни Келті «Квітни, Душа!» та прослухали мініатюру юної піаністки Вероніки Кудіної.

Бібліотека сьогодні – це місце де можна не тільки користуватися найрізноманітнішими джерелами інформації, а й цікаво і корисно провести свій вільний час.