До Дня здоров’я студенти провели просвітницьку акцію

7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я,

спрямований на звернення громадської уваги до проблем і питань, які пов’язані зі збереженням здоров’я населення. 7 квітня – це не просто святкова дата у біографії вельми авторитетної міжнародної організації, у цей день проводяться заходи, що підкреслюють, як багато значить здоров’я, акцентують увагу на глобальних медичних проблемах, що стоять перед охороною здоров’я планети і стають предметом обговорення лікарів усього світу.

Щороку з нагоди Всесвітнього дня здоров’я обирається тема, що відображає одну з пріоритетних галузей охорони здоров’я. У кожній країні дозволено присвячувати цей день захворюванням, які є найбільш розповсюдженими на даній території. В Україні однією з таких хвороб є цукровий діабет – надзвичайно складна та важлива проблема національної системи охорони здоров’я.

За ініціативи співробітників кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ разом зі студентами 4 курсу 2, 23, 28 груп під керівництвом доцента Піддубної А.А. була проведена акція, присвячена Дню здоров?я. Студенти розповсюджували листівки та ознайомлювали перехожих з цікавою інформацією, стосовно здоров?я людини: «Харчові добавки», «Ожиріння – проблема ХХІ століття», «Шкідливий вплив наркотичних речовин на організм людини», «Вся правда про паління», «Вплив алкоголю на організм», «Профілактика йододефіцитних станів», «Профілактика цукрового діабету» тощо.

Представники медичної професії якнайкраще розуміють цінність здоров’я. Тому, у Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім бути здоровими і життєрадісними під мирним небом України!