У БДМУ розпочалася олімпіада з медичної біології

14 квітня на базі кафедри медичної біології та генетики

Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» розпочав роботу ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Медичної біології» серед студентів вищих медичних та класичних університетів України ІІІ-ІV рівнів акредитації. Участь в олімпіаді беруть 32 студенти, які представляють: Буковинський державний медичний університет, Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова, Запорізький державний медичний університет, Івано-Франківський національний медичний університет, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, Одеський національний медичний університет, Сумський державний університет, Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського, Ужгородський національний університет, Українську медичну стоматологічну академію, Харківський національний медичний університет, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна та Дніпропетровську державну медичну академію.

Зі словами вітання до студентства звернувся ректор університету, голова оргкомітету, професор Тарас Бойчук, який від імені багатотисячного студентства та професорсько-викладацького складу університету привітав студентську громадськість вищих медичних і класичних університетів України з проведенням ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з «Медичної біології» та побажав плідної роботи, творчих успіхів, нових звершень у медичній науці та приємного перебування в нашому навчальному закладі на теренах Буковинського краю.