• Українська
Відбувся чемпіонат Чернівецької області з пауерліфтингу
Відбувся чемпіонат Чернівецької області з пауерліфтингу

16-17 квітня Спортивний зал БДМУ

гостинно приймав у себе чемпіонат Чернівецької області з пауерліфтингу та жиму лежачи без використання спеціальної екіпіровки серед усіх вікових категорій. Наші студенти і навіть викладачі також взяли участь у цих змаганнях.

Зокрема призові місця зайняли:

Гузік Олександра, асистент кафедри анатомії людини ім. М.Г. Туркевича БДМУ, – 1 місце у триборстві до 72кг (24+) з сумою222,5 кг.

Сімонова Ольга, 2-й курс коледж БДМУ «Сестринська справа» (база 9 кл.) – 1 місце у трибостві до72 кг (18 р) з сумою180 кг.

Будей Олександр, 1-й курс стоматологічний факультет – 1 місце у триборстві (до 93кг) -18 р. з сумою455 кг.

Німець Дмитро, 5-й курс медичний факультет №4 спеціальність «Психологія» – 2 місце у триборстві до120 кг (23р) з сумою595 кг.

Корисно знати