Відбулося засідання реабілітологів та лікарів зі спортивної медицини

У рамках заходів,

проведених Буковинським товариством «Фізична та реабілітаційна медицина» 20 квітня на базі Буковинського обласного центру  медико-соціальної реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи відбулося засідання реабілітологів, лікарів лікувальної фізкультури, спортивної медицини, фізіотерапевтів м. Чернівці та області. У ньому взяли участь голова громадської організації «Буковинське товариство фізичної та реабілітаційної медицини» професор Полянська О. С., головний лікар обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Курик М.В. Була прочитана лекція проф. Полянською О.С. «Медична реабілітація при інфаркті міокарда», в якій висвітлені сучасні підходи до підбору медикаментозного та немедикаментозного лікування на стаціонарному, санаторно-курортному та поліклінічно-диспансерному етапах. У доповідях практичних лікарів були висвітлені питання кінезіотейпування в дитячій ортопедії, використанням нових препаратів при фізіотерапевтичному лікуванні  остеохондрозу та деформуючого остеоартрозу, індивідуалізації реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи. Був проведенений майстер-клас з сенсорно-інтегративної терапії, ерготерапії, динамічної пропріоцептивної корекції Семенової та кінезіотерапії у дітей з дитячим церебральним паралічем.

Проф. Полянська О.С. донесла інформацію до практичних лікарів про зміни в Вищій школі щодо запровадження нових спеціальностей в галузі «Охорона здоров’я»: «Фізична реабілітація» та «Медична та психологічна реабілітація» з участю співробітників нашого університету в розробці стандартів освіти.