• Українська
Змагання відкритої першості з вільної боротьби пройшли у БДМУ
Змагання відкритої першості з вільної боротьби пройшли у БДМУ

24 квітня у спортивному комплексі БДМУ

пройшли змагання відкритої першості університету з вільної боротьби.

У змаганнях брало участь 5 команд з міста та районів області  (35 учасників). Спортсмени змагалися у 10 вагових категоріях.

Вітав учасників змагань голова спортивного клубу Андрієць Микола Миколайович.

Серед  часників 17-18 років переможцем став студент 1 курсу медичного факультету №2 Калій Ігор. Срібну нагороду змагань здобув Іонашко Денис (2 курс, стоматологічний факультет).

Студенти університету активно спілкувалися з колегами спортсменами. Вони розповідали юним борцям про університет, умови для навчання та занять спортом в БДМУ.

Змагання були особисті. За результатами змагань більшу частину золотих нагород вибороли представники Чернівців – Обласної ДЮСШ та ДЮСШ №4.

Такі змагання в нашому університету проводяться вже четвертий рік поспіль. Організатори турніру планують в наступному році запрошувати спортсменів і з сусідніх областей.

Корисно знати