• Українська
У БДМУ пройшли змагання з багатоповторного жиму штанги лежачи
У БДМУ пройшли змагання з багатоповторного жиму штанги лежачи

27 квітня в нашому спортивному залі

відбулися змагання відкритої першості БДМУ з багатоповторного жиму штанги лежачи. Кожен учасник повинен був вижати від грудей штангу, вага якої дорівнює масі тіла самого спортсмена, на максимальну кількість разів.

Приємно, що крім наших студентів були й спортсмени з інших навчальних закладів, які хотіли випробувати себе і показати хороші результати.

Вийшло так, що призові місця серед наших студентів поділили четвертокурсники, не залишивши іншим жодного шансу на перемогу.

І місцеЛазорко Юліан 4-й курс 14 група , 1-й медичний факультет. 70кг (24 рази).

ІІ місцеНазарчук Олексій 4-й курс, 18 група , 2-й медичний факультет. 75кг (21 раз).

ІІІ місцеНовицький Андрій 4-й курс , 22 група , 2-й медичний факультет з результатом85 кг (15 разів).

У загальнокомандному заліку:

І місце – медичний №2

ІІ місце – медичний №1

ІІІ місце – медичний №4 та фармацевтичний факультет.

Дякуємо всім за участь та підтримку і бажаємо нових спортивних досягнень!

Корисно знати