• Українська
Легкоатлети БДМУ здобули срібло на Обласних Спортивних Іграх
Легкоатлети БДМУ здобули срібло на Обласних Спортивних Іграх

25 квітня 2016 року

пройшли змагання заключного виду Обласних Спортивних Ігор серед студентів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації – легкої атлетики. Приємно відзначити, що легкоатлети БДМУ з кожним роком все більше прогресують та покращують свої результати. Цього року наш університет в загальнокомандному заліку завоював срібло, поступившись своєму найбільшому супернику – команді ЧНУ ім. Ю.Федьковича – лише 150 очок. Для того, щоб обійти конкурента, нашим бігунам не вистачило 0,1 сек.

Найкращі результати показали:

Згоранець Олександр (медичний факультет №1, 5 курс) – І місце на дистанції 200м та ІІ місце на дистанції 100м.

Бабіч Іван (медичний факультет №1, 2 курс) – ІІІ місце на дистанції 100м та виконав норматив І розряду.

Зайчук Ірина (стоматологічний факультет, 2 курс) – ІІ місце на дистанції 100м, ІІІ місце на дистанції 200м.

Гаврилова Анжеліка (медичний факультет №2, 2 курс) – ІІІ місце на дистанції 100м.

Корисно знати