У БДМУ відзначили завершення спортивного року

11 травня у Буковинському державному медичному університеті

урочисто вітали кращих спортсменів за підсумками навчального року.

На свято до спортсменів завітав голова профспілкового комітету університету Ковальчук Петро Євгенович, начальник Чернівецького обласного відділення комітету з фізичного виховання МОН України Жукотинський Корнелій Костянтинович, помічник ректора з іміджевої політики Борисюк Алла Степанівна, декан медичного факультету №1 Москалюк Василь Діонізійович, декан медичного факультету №2 Глубоченко Володимир Григорович, декан медичного факультету №4 Сорокман Таміла Василівна, декан медичного факультету №3 Савка Іван Григорович, заступник декана стоматологічного факультету Кметь Тарас Ігорович, директор коледжу БДМУ Грачова Тамара Іванівна, головний куратор медичного факультету №2 Телекі Яна Михайлівна, головний куратор медичного факультету №4 Семененко Світлана Богданівна, головний куратор стоматологічного факультету Хомич Наталія Миколаївна, головний куратор фармацевтичного факультету Панасенко Надія Віссаріонівна, головний куратор медичного факультету №3 Доголіч Олександра Ігорівна, заступник директора коледжу БДМУ з виховної роботи Петринич Оксана Анатоліївна.

Петро Євгенович від імені ректорату привітав спортсменів з успішним завершенням спортивного року, відзначив, що цього року студенти дуже достойно представили наш університет на змаганнях різного рівня. За результатами виступів на чемпіонатах України ми маємо 3 чинних чемпіона (легка атлетика, карате), 4 срібних (пауерліфтинг, спортивне орієнтування) та бронзового (карате, спортивне орієнтування) призерів.

На змаганнях міжнародного рівня наші здобутки також дуже достойні. 25 представників університету здобули золоті нагороди на міжнародних турнірах (Чемпіонат світу та чемпіонат Європи з карате, міжнародний футбольний турнір, міжнародний волейбольний турнір). срібну та бронзову нагороду (міжнародний турнір з карате).

Також на святі були нагороджені переможці та призери обласних змагань. Цього року 167 студентів стали призерами Універсіади області.

Надзвичайно зворушливою була церемонія вітання випускників-спортсменів. До них зі словами вдячності звернулися їхні тренери.

Свято завершилося, але ще не закінчили сезон наша футбольна команда. Готуються до участі у напівмарафоні наші легкоатлети. Тож бажаємо їм перемог. Сподіваємося, що наступний рік стане для всіх наших спортсменів ще успішнішим.