• Українська
  • English
День стоматологічного факультету БДМУ
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
День стоматологічного факультету БДМУ

День стоматологічного факультету БДМУ

9 лютого 2012 року в палаці “Академічний” студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету відзначили День факультету та Міжнародний день стоматолога.

Всіх присутніх зі святом привітав професор Т.М. Бойчук, ректор Буковинського державного медичного університету. З нагоди Міжнародного дня стоматолога і Дня стоматологічного факультету Тарас Миколайович нагородив грамотами 11 співробітників та 22 студентів стоматологічного факультету БДМУ. Ректор завершив привітання врученням ліцензії на лікувальну діяльність на базі стоматологічного навчально-лікувального центру за адресою вул. М.Вовчка, 2. Завдяки чому студенти якісніше опановуватимуть стоматологічні маніпуляції та надаватимуть допомогу соціально незахищеним верствам населення.

До вітання долучився професор В.В. Білоокий, декан стоматологічного факультету. Привітати винуватців свята прийшли: О.І. Іващук, проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків, І.В. Геруш, в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, Н.І. Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, В.Д. Москалюк, В.Г. Глубоченко, І.Г. Савка, П.В. Присяжнюк – декани медичних факультетів №1, №2, №3 та фармацевтичного факультету Буковинського державного медичного університету, Головні лікарі стоматологічних клінік та поліклінік.

Студенти-стоматологи приготували для гостей захоплюючу концертну програму з чудовими пісенними і танцювальними номерами. Глядачі із задоволенням переглянули відеосюжет приурочений Дню факультету.

Ми також приєднуємося до вітань, які пролунали на вечорі і зичимо викладачам та студентам стоматологічному факультету успіхів, нових здобутків та звершень.

null

Корисно знати