Студентки і викладач БДМУ здобули срібні та бронзові нагороди на відкритих міських змаганнях

11 травня в Україні вперше відзначали Всесвітній день спортивного орієнтування.

Цього дня орієнтувальники всього світу домовились одночасно провести спортивно-масові заходи з максимальною кількістю учасників з метою популяризації цього виду спорту. В м. Чернівці під егідою міського спортивного управління у парку ім. Ю.Федьковича були проведені відкриті міські змагання, присвячені Всесвітньому дню спортивного орієнтування.

Активну участь у цих змаганнях взяли студенти 2-го курсу БДМУ: академічні групи 10 (куратор – ас. Бевзо В.В. ) та 20 (куратор – доц. Григор’єва Н.П.).

Кожен учасник змагань повинен був самостійно пройти дистанцію, користуючись компасом та картою, знайти потрібну кількість контрольних пунктів за найкоротший час. З правилами орієнтування та планування маршруту на місцевості студентів ознайомила ас. Бевзо В.В. (майстер спорту України зі спортивного орієнтування). Не дивлячись на те, що студенти вперше вийшли на паркові доріжки і вчилися орієнтуватися на місцевості, фортуна посміхнулася двом дівчатам з 10 групи – Антоненко Ользі та Слободській Ірині, – які здобули відповідно срібну та бронзову медалі у віковій групі Ж-18. Срібну медаль виборола їх наставник Бевзо В.В. у віковій групі Ж-21-45.

Студенти щасливі та радісні поверталися додому, адже вони успішно засвоїли навики орієнтування на місцевості та здобули свої перші медалі на змаганнях зі спортивного орієнтування.