• Українська
Команда БДМУ отримала перемогу у змаганнях “Біг Миру”
Команда БДМУ отримала перемогу у змаганнях "Біг Миру"

Команда БДМУ отримала перемогу у змаганнях “Біг Миру”

У неділю, 15 травня у Чернівцях відбувся Біг Миру.

Це спортивне дійство вже третій рік поспіль проводиться за ініціативи Національного Олімпійського Комітету України і збирає не тільки школярів та студентство, а й колективи спортивних товариств, громадських об’єднань, державних та комерційних підприємств. Програму Бігу Миру відкрила Естафета Миру, в якій взяли участь команди загальноосвітніх шкіл міста та вищих начальних закладів І-ІV рівнів акредитації. Надзвичайно приємно, що цього року збірна БДМУ тріумфально виступила на цих змаганнях. Наші дівчата та хлопці не залишили суперникам жодного шансу, здобувши перемогу у всіх етапах естафети. Під шалені оплески глядачів студент 5 курс медичного факультету №1 Згоранець Олександр з великим відривом першим перетнув фінішну лінію. Тож цього року почесний Перехідний Кубок Естафети Миру буде чекати наступних змагань у нашому університеті.

У складі команди виступали:

Згоранець Олександр – медичний факультет №2, 5 курс

Бабич Іван – медичний №1, 2 курс

Мартиновський Михайло – медичний факультет №2, 3 курс

Морсюк Захар – медичний факультет №4 «Педіатрія», 1 курс

Зайчук Ірина – стоматологічний факультет, 2 курс

Гаврілова Анжеліка – медичний факультет №1, 2 курс

Штефуряк Світлана – медичний факультет №1, 1 курс

Івасик Вікторія – медичний факультет №2, 2 курс

Вітаємо наших спортсменів та їх тренера, старшого викладача кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Городинського Сергія Ілліча, з перемогою!

Корисно знати