• Українська
Благодійна акція студентів БДМУ до Міжнародного дня стоматолога
Благодійна акція студентів БДМУ до Міжнародного дня стоматолога

Традиція відзначати Міжнародний день стоматолога, який припадає на 9 лютого, набуває все більшої популярності. Також цей день названо в честь Святої Аполлонії, доньки видного олександрійського чиновника, яку жорстоко катували, вимагаючи відректися від християнства. Коли вона відмовилася відректися від своєї віри, її схопили, спочатку вирвали всі зуби і погрожували спалити живцем, проте відважна жінка сама кинулась у вогонь. Це сталося 9 лютого 249 року.

З нагоди Міжнародного дня стоматолога викладачі кафедри хірургічної та дитячої стоматології (завідувач – Н.Б. Кузняк) разом із студентами стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету провели акцію “Здорові зуби-чарівна посмішка”. Було проведено профілактичні огляди та санація ротової порожнини учням ЗОСШ №22, спеціалізованої школи для дітей позбавлених батьківської опіки та дітям міського дитячого притулку.

Корисно знати