• Українська
Пам’яті тридцяти
Пам’яті тридцяти

Пам’яті тридцяти Кожного року 29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут, ми згадуємо подвиг трьохсот студентів, які загинули, захищаючи Київ. Цього дня у 1918 році триста студентів загинули, намагаючись зупинити під Києвом більшовицьку армію Михайла Муравйова.

27 січня 2012 року в Буковинському державному медичному університеті на кафедрі суспільних наук та українознавства відбувся “круглий стіл” на тему: “Пам’яті героїв Крут”, який було організовано старшим викладачем Л.Б. Потаповою.

У заході взяли участь студенти І курсу медичного факультету №1 (групи №3, №4). Гостями “круглого столу” були декан медичного факультету № 4 з ВММФФ, проф. Т.В. Сорокман, завідувач кафедри, професор В.І. Чебан та куратор 4 групи, доцент кафедри А.В. Ткач.

Лідія Борисівна зробила невеликий екскурс в історію нашої держави; студенти розповіли про січневі події 1918 року; прочитано поезію П. Тичини “Пам’яті тридцяти”; продемонстровано документальний фільм “Бій під Крутами”.

30 січня на кафедрі психології та соціології старшим викладачем Г.І. Безаровою та викладачем А.Я. Слубською було проведено лекцію для студентів І курсу медичного факультету№1, а 31 січня – для студентів медичного факультету № 4 з відділенням молодших медичних та фармацевтичних фахівців на тему “Вони полягли за наше майбутнє”. Проводиться конкурс наукових реферативних робіт на дану тематику.

З нагоди відзначення видатних діячів УНР та ЗУНР було організовано виставку кращих робіт студентів минулих років та конкурс кращої наукової роботи студентів цього року. Всіх учасники будуть нагороджені почесними грамотами.

Корисно знати