• Українська
  • English
Новорічно-Різдвяне дійство в Буковинському державному медичному університеті
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Новорічно-Різдвяне дійство в Буковинському державному медичному університеті

Новорічно-Різдвяне дійство в Буковинському державному медичному університеті

26 грудня 2011 року в палаці “Академічний” відбулися Новорічно-різдвяні святкування. Було проведено Новорічний ранок для дітей співробітників та студентів БДМУ, на якому діти переглянули театралізовану виставу про казкових героїв. А також мали змогу продемонструвати свої таланти, за що отримали подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки. Принагідно хочемо зазначити, що до Дня Святого Миколая ректоратом, профспілковим комітетом та комісією з соціального страхування БДМУ придбано та роздано 620 новорічних подарунків дітям співробітників, студентів, студентам-сиротам та студентам з малозабезпечених сімей.

Пізніше відбулося феєричне Новорічно-Різдвяне дійство для викладачів, співробітників та студентів Буковинського державного медичного університету. Усіх присутніх привітав Т.М. Бойчук, ректор університету, який побажав гарних Новорічних та Різдвяних свят. “Нехай Новий – 2012 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги,” – зазначив Тарас Миколайович.

Чудовий настрій своїми виступами дарували учасники мистецьких студій палацу “Академічний”, народного студентського театру. Народний аматорський ансамбль пісні і танцю “Трембіта” порадував прекрасними колядками та щедрівками і хореографічними номерами.

Щиро дякуємо організаторам дійства за гарно проведений час і приєднуємося до вітань з Новим роком та Різдвом Христовим.

Фотоальбом святкування новорічного ранку для дітей.

Корисно знати