• Українська
  • English
День фізичної культури та спорту в БДМУ
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
День фізичної культури та спорту в БДМУ

День фізичної культури та спорту в БДМУ

10 вересня у Буковинському державному медичному університеті традиційно відзначали День фізичної культури та спорту. Напередодні впродовж кількох днів в університеті проводилися змагання з різних видів спорту.

 

У четвер на штучному майданчику стадіону «Буковина» змагалися футболісти з команд медичних факультетів №1, 2 та 4, а у спортивному комплексі члени збірних команд з настільного тенісу та шахів провели свої змагання з нагоди свята. У п’ятницю свою швидкість та спритність у спортивних естафетах демонстрували команди медичного факультету №4, фармацевтичного факультету та коледжу. Цього ж дня у парку ім. Т.Г. Шевченка студенти коледжу БДМУ спільно зі студентами Чернівецького медичного коледжу БДМУ провели акцію: на галявині парку вони виконували  вправи гігієнічної гімнастики та запрошували всіх бажаючих займатися разом з ними.

Суботній ранок розпочався з волейбольного турніру. Збірна команда з волейболу на відкритому волейбольному майданчику ЧНУ ім. Ю. Федьковича змагалася з командами вишів області. Спортивний запал волейболістів підтримали члени збірної команди з баскетболу, які також провели в цей день змагання зі стріт-болу.

Корисно знати

Ми у Facebook

Новини та події