• Українська
  • English
Подаруй дітям свято
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Подаруй дітям свято

Подаруй дітям свято

Ще давньогрецький філософ і просвітитель Плутарх писав: “Розум дитини – це не посудина, яку слід наповнити, а смолоскип, який належить запалити”. Тому, основним гаслом в діяльності кожного педагога та й педагогічного колективу Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №2 є прекрасні і щирі слова: “… Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для дітей виборює життя!”

19 грудня 2011 року з ініціативи кафедри іноземних мов Буковинського державного медичного університету (зав. кафедри О.М. Рак, викладачі Н.І. Бицко, Н.Я. Гешко) було організовано благодійну акцію “Подаруй дітям свято” у Чернівецькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернат №2 для дітей зі зниженим слухом. У проведенні заходу взяли участь студенти медичного ф-ту №1 та №2, групи №9/І курс та №26/ІІ курсу, які подарували дітям різноманітні цікаві ігри для обладнання ігрової кімнати у школі. На зібрані кошти були придбані настольні ігри на суму 1620 грн.

Вже традиційно студенти і викладачі університету стають свідками прекрасно організованого святкування дня Святого Миколая. Неможливо було дивитись без захоплення на чудові творчі виступи дітей: вірші із сурдоперекладом, танцювальні композиції  “Кармен”, “Чарлі”, пісня-сповідь “Молитва” та багато інших.

Діти і педагоги школи-інтернату щиро подякували студентам і викладачам БДМУ за подарунки і оплески. Гарні слова вдячності гості почули від директора школи Г.А. Торської, заступника директора з навчально-виховної роботи Н.В. Ткачук, викладача БДМУ Н.І. Бицко. Кожен студент поніс у серці частинку теплоти дітей, які ,на жаль, обмежені чути прекрасні звуки життя, але талановиті і обдаровані. Благослови їх святий Миколай!

Корисно знати