• Українська
Чемпіонат області з пауерліфтингу
Чемпіонат області з пауерліфтингу

15-16 жовтня спортивний клуб Буковинського державного  медичного університету спільно з федерацією пауерліфтингу Чернівецької області проводив чемпіонат області з пауерліфтингу.

У змаганнях взяли участь спортсмени всіх вікових та вагових категорій.

Цього разу своїх вихованців підтримав їх тренер, керівник спортивного гуртка коледжу Павло Семенов, який виступив у категорії до120 кгі посів 1-ше місце серед чоловіків.

Вже традиційно наші студенти достойно представили рідний університет на цих змаганнях та здобули багато нагород:

Будей Олександр студент 2-го курсу стоматологічного факультету посів 1-ше місце у категорії до 93кг серед юнаків до 18 років;

Назарчук Олексій (5-й курс медичний факультет №2) – 2-ге місце серед юніорів до 74кг;

Лісовий Вадим (2 курс ,стоматологіний факультет) – 3-місце у ваговій категорії до 83кг серед юнаків до 18 років;

Сімонова Ольга студентка 3-го курсу медичного факультету №4, спеціальність «Сестринська справа» (бакалавр) посіла друге місце у триборстві серед дівчат до 18 років.

Корисно знати