• Українська
  • English
Студентка БДМУ зайняла І місце у загальноміському конкурсі “Студент року 2011”
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Студентка БДМУ зайняла І місце у загальноміському конкурсі “Студент року 2011”

Студентка БДМУ зайняла І місце у загальноміському конкурсі “Студент року 2011”

28 листопада 2011 року в приміщенні палацу “Академічний” відбувся десятий ювілейний загальноміський конкурс “Студент року 2011”.

В конкурсі взяли участь 16 переможців відбіркових турів, що відбувалися на рівні кожного окремо взятого навчального закладу. Від Буковинського державного медичного університету в конкурсі брала участь Яна Рогожа, студентка ІІІ курсу стоматологічного факультету. Вона гідно представила студентство нашого вишу, зайнявши почесне І місце.

Змагання проходило в 5 турів. У першому турі “Національна традиційна страва” конкурсанти презентували страву. Наступним завданням було розповісти про своє студентське життя, про свій навчальний заклад – конкурс “Фотогазета”. Далі учасники представляли себе у ІІІ турі під назвою “Приємно познайомитись”. Наступним був “Конкурс талантів”, де студенти розкривали свої вміння та творчі здібності. Досить оригінальним був V конкурс “Євро 2012”, де учасники розігрували театралізоване дійство на задану тему.

В рамках проведення конкурсу відбулася традиційна акція “Милосердя”, в якій взяли участь всі вищі навчальні заклади м.Чернівці. До акції також долучилися студенти БДМУ, які зібрали дві тисячі гривень, тим самим зробили свій посильний внесок, щоб допомогти людям, які потрапили у біду. Під час дійства Н.І. Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Буковинського державного медичного університету передала ці кошти до Чернівецького міського благодійного фонду “Милосердя”.

Корисно знати