• Українська
Студенти БДМУ взяли участь у змаганнях з паркового орієнтування
Студенти БДМУ взяли участь у змаганнях з паркового орієнтування

Збірна команда університету зі спортивного орієнтування виступала на Чемпіонаті області “Парки Буковини». Ці змагання традиційно збирають кращих спортсменів не лише області, а й орієнтувальників з інших куточків України. За своїм статусом «Парки Буковини» не поступаються всеукраїнським змаганням.

Буковинський державний медичний університет на цих змаганнях представляли:

Оробець Антоніна – медичний факультет №2, 2 курс.

Краснова Тая – медичний факультет №4, спеціальність «Педіатрія».

Шпаковська Світлана – медичний факультет №2, 1 курс.

Скрипа Анна – коледж БДМУ, спеціальність «Фармація» (базова середня освіта), 1 курс.

Перший день змагань приніс нам срібло, яке завоювала Оробець Антоніна у віковій групі до  18 років, та Краснова Тая, яка здобула срібло у тій же віковій групі. Другий день змагань також виявився медальним: Оробець Антоніна, вже на іншій дистанції, знову стала срібним призером. Вдало дебютували у змаганнях Шаповська Світлана та Скріпа Анна, хоч і не завоювали призове місце.

Корисно знати