• Українська
Обласні спортивні ігри з настінного тенісу
Обласні спортивні ігри з настінного тенісу

Впродовж 23-24 листопада у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання Обласних спортивних ігор серед студентської молоді ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації з настільного тенісу.

У складі команди Буковинського державного медичного університету виступали: Романчук Віктор (медичний факультет №1, 6 курс), Скоротіжук Назар (медичний факультет №2, 3 курс), Баланов Володимир (стоматологічний факультет, 3 курс), Мишковська Тетяна (медичний факультет №4, 5 курс, спеціальність «Педіатрія»), Рачук Наталія (стоматологічний факультет, 3 курс), Левицька Наталія (медичний факультет №2, 2 курс), Ворніку Коріна (фармацевтичний факультет, 2 курс),

У командному заліку і юнаки, і дівчата здобули бронзу.

Приємно, що з кожним роком наші спортсмени все більше тіснять команди, у складі яких виступають спортсмени – професіонали. Всі наші тенісисти виступили дуже успішно і поступилися лише професійним гравцям, які мали розряди кандидата у майстри спорту. Хочеться відзначити надзвичайно потужний виступ Баланова Володимира, який, будучи спортсменом-любителем, у зустрічі за вихід у півфінал здобув перемогу над кандидатом у майстри спорту. Також не можемо не згадати достойний виступ Віктора Романчука, який цього року шостий рік поспіль захищав честь рідного університету.

Розширений фоторепортаж

Корисно знати